GOLDEN ART SHOW jest to oddział zagranicznej firmy Global Marketing,  posiadający  swoją  siedzibę w Krakowie.

GOLDEN ART SHOW prowadzi działalność handlową od 2012 roku  za pośrednictwem kilku portali internetowych.

Obecnie rozszerzylismy swoją działalność, udostępniając właśnie ten sklep internetowy pod adresem: www.goldenartshow.pl

Nasz sklep oferuje biżuterię dla osób ceniących sobie jakość, szyk i elegancję.

Duży wybór i bardzo oryginalne wzory biżuterii sprawią, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Nasza firma specjalizuje się w układaniu pięknych kompozycji kompletów biżuterii ślubnej i wieczorowej.  Dzięki temu nasze oferty tych kompletów są niepowtarzalne,  niezmiernie oryginalne i oczywiście do nabycia tylko u nas.

Kupując biżuterię w  GOLDEN  ART  SHOW  wszyscy mają gwarancję wysokiej jakości towarów i pełną satysfakcję z dokonanych zakupów.

Sklep internetowy  GOLDEN  ART  SHOW  jest bezpośrednim importerem  najmodniejszej sztucznej biżuterii od sprawdzonych producentów z krajów Dalekiego Wschodu.

Z myślą o gustach naszych klientów nabywamy najnowsze wzory biżuterii zgodnie ze światowymi trendami mody jubilerskiej i oferujemy je w bardzo atrakcyjnych cenach z darmową wysyłką włącznie.

Dzięki długoletniej współpracy z wieloma producentami możemy zaoferować bardzo szeroki asortyment produktów, które w pełni zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Zajmujemy się również projektowaniem i wykonywaniem biżuterii na specjalne zamówienie dla fundacji oraz instytucji kulturalnych takich jak zespoły taneczne, teatry itp. na bale, przedstawienia oraz inne wydarzenia.

Głównym celem naszej działalności jest pełne zadowolenie i satysfakcja oraz całkowite zaufanie naszych klientów. Osiągamy to dzięki temu, że uważnie wsłuchujemy się w życzenia wszystkich osób, dbamy o jakość naszych produktów, dotrzymujemy terminów i zobowiązań.

Uczciwość, lojalność, profesjonalizm to nasze najważniejsze wartości.  Równocześnie zapewniamy, że świadczone przez nas usługi są na najwyższym poziomie.

MÓWIMY W JĘZYKACH OBCYCH / WE SPEAK FOREIGN LANGUAGES

English - tel.: 535 695 386


                                                        ŻYCZYMY   UDANYCH  ZAKUPÓW