DOSTAWA  ZAMÓWIONYCH  TOWARÓW

 

Sklep internetowy  GOLDEN ART SHOW  zobowiązany jest dostarczyć zamówione towary zgodnie z wyborem klienta:

- na terenie Polski:

   *za pośrednictwem Poczty Polskiej / list ekonomiczny, list priorytetowy, list polecony; paczka, przesyłka pocztowa pobraniowa/ 

   *za pośrednictwem kuriera; paczka kurierska, przesyłka kurierska pobraniowa

   *odbiór osobisty przesyłki jest możliwy jedynie po wcześniejszym telefonicznym    ustaleniu ze sprzedającym 

                                                          

- poza granicami Polski: rodzaj i koszt przesyłki określany jest w zależności od kraju dostawy i podawany jest podczas składania zamówienia.

 

Dostawa zamówionych towarów jest odpłatna, chyba że umowa sprzedaży stanowi inaczej. Koszty dostawy przesyłek są omówione w zakładce „SPOSOBY PŁATNOŚCI”.

 

Sprzedawca przystępuje do realizacji zamówienia niezwłocznie po zaksięgowaniu zapłaty za zamówienie. Jeżeli klient zaznaczył, ze chce dokonać zapłaty przy odbiorze, sprzedający przystępuje do realizacji zamówienia niezwłocznie po potwierdzeniu jego przyjęcia.

 

W przypadku zamawiania towaru z wyborem koloru, rozmiaru itp. należy podać te informacje w „ WIADOMOŚCIACH DLA SPRZEDAJĄCEGO”. Jeżeli nie otrzymamy takiej informacji to wysyłamy towar w wybranym przez nas losowo rozmiarze i kolorze.

 

Przesyłki są wysyłane do 3 dni roboczych. Niemniej jednak dokładamy wszelkich starań aby wysyłka była w czasie 24-48 godzin od zakupu. W przypadku bardzo pilnych przesyłek prosimy o kontakt telefoniczny na numer: 502 695 386.  W takim przypadku jesteśmy w stanie wysłać zakupiony towar nawet jeszcze tego samego dnia.

 

Każdy klient otrzymuje e-mail z potwierdzeniem nadania przesyłki w tym samym dniu , w którym przesyłka zastała nadana a także numer przewozowy paczki, który umożliwia śledzenie statusu przesyłki.

 

Towar do wysyłki jest odpowiednio starannie opakowany i zabezpieczony.  Jest on wysyłany w kopertach bąbelkowych lub w kartonikach.

Zamówiony towar wysyłany jest na adres wskazany w formularzu zamówienia. Adres ten można zmienić do momentu wysłania przesyłki po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu ze sprzedającym.

 

Klient ponosi całkowite ryzyko związane z utratą lub uszkodzeniem przesyłki od momentu nadania przesyłki przez sprzedającego w urzędzie pocztowym lub po odebraniu przesyłki przez kuriera.  W chwili otrzymania przesyłki , klient ma prawo sprawdzić przesyłkę w obecności listonosza lub kuriera /zgodnie z art. 545 & 2 Kodeksu Cywilnego/. Jeśli klient stwierdzi, ze w czasie transportu nastąpił ubytek lub uszkodzenie towaru, zobowiązany on jest dokonać wszelkich czynności niezbędnych do ustalenia odpowiedzialności przewoźnika.

 

Za wszelkie uszkodzenia wysłanych towarów lub zagubienie przesyłki odpowiedzialna jest wyłącznie Poczta Polska lub firma kurierska.

 

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości i pytań dotyczących zamawianego towaru i przesyłki prosimy o kontakt e-mailowy na adres: global.marketing@onet.pl    lub kontakt telefoniczny na numer: 502 695 386

 

Więcej informacji na temat dostawy towarów przez sklep internetowy GOLDEN ART SHOW można znaleźć w zakładce „REGULAMIN ZAKUPÓW”.